Retro Fotobudka

Retro Fotobudka

Fotobudka jedyna w swoim rodzaju

Czy chcą Państwo sprawić, żeby Państwa przyjęcie wyróżniło się na tle innych? Cenicie sobie Państwo dobry styl oraz oryginalność? Retro Kadr sprosta Państwa oczekiwaniom! Oferujemy fotobudkę inną od wszystkich dostępnych na rynku. Atmosfera, którą stworzy pięćdziesięcioletni zabytkowy aparat będzie niepowtarzalna i sprawi, że każdy gość zapamięta ją na bardzo długo.

Nowe technologie w stylu vintage? To możliwe!

Fotobudka  Retro Kadr jest prawdziwym „działającym” aparatem na trzech nogach, który mimo swojego wieku może stawić czoła każdemu wyzwaniu. Nasze urządzenie nie tylko posiada wszystkie funkcje ogólnodostępnych fotobudek, ale dodatkowo jest bardzo proste w użytkowaniu.

Styl retro oraz wyjątkowa sesjaGadżety do zdjęć - sesja Kraków

Retro Kadr zapewnia kompleksową obsługę fotobudki pod względem logistycznym oraz bezpośrednio w czasie robienia zdjęć. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, co pozwala naszym klientom na dopasowanie oferty do swoich potrzeb. Potrzebujemy tylko niewielkiej ilości miejsca, a resztą zajmiemy się sami. Każde zdjęcie sprawi wiele radości dzięki niepowtarzalnej atmosferze oraz gadżetom starannie wyselekcjonowanym dla każdej oferty.

Retro Kadr – pasja i profesjonalizm

Rozumiemy potrzeby klientów i właśnie dlatego powstała nasza wyjątkowa Retro Fotobudka. Fakt, że jesteśmy na bieżąco z postępem i rozwojem fotografii, którą zajmujemy się już bardzo długo, pozwala nam na zaoferowanie usług najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.