Jak to działa

Przyjeżdżamy w wyznaczone przez Państwo miejsce na godzinę przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej. Montaż Retro Fotobudki jest bardzo szybki i zawsze dostosowany do Państwa potrzeb. Nasze urządzenie radzi sobie bez problemu w ciemnych pomieszczeniach, a rozwiązania w nim zastosowane sprawiają, że zdjęcia są zawsze ostre i dobrze doświetlone.

Obsługa Retro FotobudkiZaczynamy

Oprócz techniki i jakości zdjęć na najwyższym poziomie Retro Kadr dba także o świetną atmosferę. Dzięki obecności asystenta będą mieli Państwo pewność, że nikt nie będzie miał problemów z obsługą fotobudki i robieniem zdjęć.

Wielki wybór

Nuda i powtarzalność są nam obce, dlatego zawsze będą mieli Państwo wiele możliwości zrobienia zdjęć. Zabawne? Poważne? Stylowe? A może romantyczne? W przypadku każdego z nich Fotobudka Retro Kadr poradzi sobie doskonale, a pomogą w tym ciekawe i oryginalne gadżety.  W cenie każdego pakietu zapewniamy dużą liczbę gadżetów, które mogą być specjalnie przygotowane na zamówienie klienta.

Gadżety do zdjęć z Retro Fotobudki

No to po kolei – to proste!        

Intuicyjny i nowoczesny system umieszczony w naszym zabytkowym aparacie sprawia, że wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej jest łatwe dla każdego. Wystarczy tylko:Kraków - ludzie pozujący do zdjęcia przed Retro Fotobudką

  1. Wybrać gadżety i ustawić się przed Retro Fotobudką.
  2. Dotknąć ekranu w celu rozpoczęcia sesji.
  3. Po zrobieniu zdjęć odebrać wydruki.


Wydruk z Fotobudki Retro KadrNa sam koniec

Standardowo zdjęcia są drukowane na papierze o wymiarach 15×10 cm w wybranym przez klienta układzie. W każdym pakiecie po zakończeniu sesji otrzymają Państwo pendrive’a ze wszystkimi zdjęciami wykonanymi przez Fotobudkę Retro Kadr. Aby upamiętnić zarówno sesję zdjęciową, jak i organizowane przez Państwo przyjęcie w naszej ofercie znajduje się także pamiątkowy album, w którym Państwa goście mają możliwość wklejenia kopii zdjęć oraz wpisania życzeń.